Do swojego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Samodzielna kadrowa / Samodzielny kadrowy

Miejsce pracy: Wrocław, ul. Zwycięska 45

Obowiązki:

  • naliczanie listy płac, wynagrodzeń, rachunków

  • aktualizacja danych w systemie kadrowo-płacowym

  • zakładanie i prowadzenie akt osobowych pracowników
  • zarządzanie systemem ewidencji czasu pracy
  • rozliczanie PIT
  • sporządzanie raportów, współpraca oraz udzielanie wyjaśnień do ZUS, GUS, US, komornicy
  • prowadzenie oraz kontrola legalności pobytu i pracy cudzoziemców
  • pisanie wniosków oraz wystawianie zaświadczeń
  • współpraca z działem księgowości
  • udzielanie wyjaśnień w kwestiach kadrowo-płacowych pracownikom

Wymagania:

  • praktycznej znajomości zasad naliczania wynagrodzenia, przepisów prawa pracy oraz ubezpieczeń społecznych
  • minimum dwuletniego doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • wykształcenie średnie lub wyższe kierunkowe
  • znajomość programu kadrowo-płacowego Gratyfikant GT lub Gratyfikant Nexo
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • dobra znajomość programów pakietu MS Office, w szczególności MS Excel
  • dokładność, rzetelność, terminowość oraz umiejętność pracy pod presją czasu
  • wysokie zdolności organizacyjne (organizacja własnego czasu pracy)

Oferujemy:

Ciekawą, pełną wyzwań pracę w stabilnej firmie;

Możliwość rozwoju zawodowego;

Profesjonalny system szkoleń.

Prosimy o dołączenie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Zastrzegamy prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.